VISI Elektroda oraz VISI PEPS-Wire prezentowane podczas seminarium w siedzibie firmy EROWA

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi rozwiązaniami do form i tłoczników w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zapraszamy na seminarium organizowane we współpracy z firmami EROWA Polska oraz Soditronik. Wydarzenie pod nazwą "Automatyzacja procesów EDM - EROWA, VISI, Soditronik" odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku w siedzibie firmy EROWA w Kątach Wrocławskich.

W trakcie spotkania przedstawiciele VISI Polska zaprezentują możliwości modułu VISI Elektroda, który wspomaga proces projektowania i wykonania elektrod, przechodząc od wyodrębnienia geometrii elektrody, przez dodanie uchwytów specjalnych EROWA, do wyeksportowania danych drążenia w formacie EPX przeznaczonych na drążarkę wgłębną. Omówiony zostanie także o moduł VISI PEPS-Wire, który posiada funkcje automatycznego rozpoznawania profili przeznaczonych do cięcia drutowego w tym geometrię pochyloną, stożkową oraz kontury 4 osiowe bezpośrednio z modelu. 

Dla uczestników wydarzenia przewidziany jest lunch oraz konkursy z nagrodami.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres joanna.wyrwas@erowa.com.pl

Poprzedni | Następny