Stom_Tool 2019

 

PLASTPOL 2019

28 - 31 maja 2019

Stoisko VISI nr D-58

28 maja w Targach Kielce rozpocznie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Podczas wydarzenia, które będzie trwało do 31 maja, przedstawiciele VISI Polska zaprezentują najnowszą wersję oprogramowania VISI 2020, we współpracy z ramieniem pomiarowym Hexagonu - Romer Absolute Arm..

Wydarzenie w Targach Kielce to dziś najważniejsze i największe dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych targi w Polsce, wydarzenie niezwykle cenione w Europie. Jego zakres branżowy obejmuje nie tylko technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale także segment opakowań, wzornictwo, tworzywa sztuczne i recykling oraz przetwórstwo gumy.

Targi PLASTPOL to doskonała okazja do zaprezentowania produktów z tworzyw sztucznych oraz rozwiązań wspomagających ich wytwarzanie. Osoby biorące udział w Targach będą miały okazję, by poznać procesy technologiczne takie jak: mielenie tworzyw, dobieranie kolorów koncentratów barw, galwanizowanie, malowanie i metalizowanie tworzyw, cięcie strumieniem wody, precyzyjne wykrawania folii i płyt oraz produkcja gotowych elementów przez wtryskarki i wytłaczarki.

Romer Absolute Arm pozwala uchwycić cyfrowy obraz 3D danego elementu i zaimportować go do oprogramowania VISI, które z kolei pozwala stworzyć powierzchnię bazując na chmurze punktów. Liczne funkcje oprogramowania dają możliwość swobodnej obróbki wygenerowanych powierzchni oraz zamykanie modelu powierzchniowego do bryły - mówi Tomasz Tomicki, Product Manager w VISI Polska

Zapraszamy na stoisko VISI (kliknij, aby powiększyć)

Plastpol 2019 - mapa

Poprzedni | Następny