Efektywność i swoboda z VISI

Nowy trend rynkowy „tylko na wynajem” zatacza coraz szersze kręgi.

Przedsiębiorców niepokoi fakt, że coraz więcej systemów informatycznych można jedynie wynająć, a nie zakupić na własność. O ile dzierżawa sprawdza się w przypadku firmowej floty samochodowej, to wynajem oprogramowania niesie ze sobą elementy ryzyka.

Licencjonowanie oparte na subskrypcji może stanowić dla dostawcy oprogramowania prosty sposób na uzależnienie klienta od swoich produktów. Ewentualna zmiana programu pociąga za sobą szereg trudności. Przedsiębiorstwo wciąż będzie potrzebować dostępu do wygenerowanych danych księgowych, magazynowanych czy stworzonych w danym formacie projektów.

W przeciwieństwie do konkretnej marki samochodów, systemy informatyczne mają dla polskich firm znaczenie strategiczne. Dlatego też, przy wyborze oprogramowania, kwestia licencjonowania powinna być równie istotna, jak jego funkcjonalności. Tu na szali kładziemy niezależność przedsiębiorstwa.


VISI - Projektowanie i obróbka form i tłoczników z licencją WIECZYSTĄ

 

STAŁY - WIECZYSTY system licencjonowania VISI daje Ci:

Możliwość zakupu systemu na własność

Masz pełną kontrolę nad majątkiem swojego przedsiębiorstwa. Program kupujesz, a nie wynajmujesz. Jedna decyzja, jednorazowy koszt - efektywność VISI na zawsze.

Wybór pomiędzy rozwojem a stagnacją
Masz chwilowe problemy finansowe i nie opłaciłeś subskrypcji - nie wykorzystasz możliwości, jakie dają nowe wersje programu. Stały system licencjonowania nie sparaliżuje Twojej firmy. Posiadaną wersję VISI masz na własność, więc śpisz spokojnie.

Pełny dostęp do archiwalnych plików
Nie musisz płacić w nieskończoność za możliwość pracy z projektami, które stworzyłeś. Zakupiłeś VISI, więc system jest Twój.

Wolność
Nie wiążą Cię żadne podjęte niegdyś decyzje. Pozostajesz z VISI, ponieważ Ci się to opłaca.


VISI - szereg korzyści dla Twojej firmy


VISI to zintegrowany system CAD/CAM, dedykowany do projektowania, analizy i programowania obróbki form wtryskowych i tłoczników.

Maksymalnie przyspiesza proces konstrukcji i przygotowania obróbki. Pozwala kontrolować w czasie rzeczywistym wpływ wprowadzanych zmian na projekt, co redukuje liczbę rewizji do minimum. Wszystko to sprawia, że VISI cieszy się dużym zainteresowaniem w branży produkcyjnej.

Efektywność wytwarzania i spokój - Zapytaj o VISI

Poprzedni | Następny