Ekspansja VISI na Wschód

Europa Wschodnia i Azja nadal stanowią największy region rynków wschodzących. Obejmują ogromną bazę konsumentów. To również wiele najszybciej rozwijających się gospodarek. Dlatego też Wschód stanowi tak ważny kierunek ekspansji dla rozwiązań sprawdzonych na polu podnoszenia efektywności wytwarzania.

 

Rosja otwarta na nowe technologiePromtek

Firma Dreambird, oficjalny dystrybutor produktów Vero Software na Rosję, Litwę, Łotwę i Estonię, nawiązał współpracę z firmą Promtek. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi, centr obróbczych, tokarek CNC ze sterownikami Mazak, wytwarzaniu łożysk, a także świadczeniu różnorakich usług inżynierskich.

Promtek posiada ogromną bazę klientów funkcjonujących w branży lotniczej, ropy, gazu i wielu innych sektorach gospodarki. Poza VISI, Promtek reprezentować będzie również inne produkty Vero Software, w tym Edgecam, Radan czy WorkXplore. Jak twierdzi Daniil Muravyov, Dyrektor Zarządzający Promtek:

„Rozwiązania programowe Vero Software pozwolą producentom Federacji Rosyjskiej zwiększyć moce produkcyjne.”

 

Skuteczna ekspansja Vero SoftwareHiromi Chiba

Firma Vero Software ogłosiła nowego Menedżera Marketingu w rejonie Azji i Pacyfiku. Pani Hiromi Chiba to specjalista doświadczony w dziedzinie sprzętowych i programowych rozwiązań wspomagających procesy wytwarzania. Wcześniej odnosiła sukcesy w znanych japońskich firmach SECO Tools Japan i SCHUNK Intec Ltd.

Rolą Hiromi Chiba będzie teraz prowadzenie istniejącej grupy marketingowej, pielęgnowanie partnerstwa biznesowego a także utrzymanie owocnych relacji z dostawcami rozwiązań Vero Software.

Jak twierdzi Hideki Hasegawa, Dyrektor Regionalny Vero Software w regionie Azji i Pacyfiku:

„Pani Chiba dołączyła do nas w kluczowym momencie, gdyż spodziewamy się znacznego wzrostu w tej części świata.”

 

Sprawdzone systemy są powszechne

Vero Software obecnie sprzedaje i wspiera szeroką gamę swoich produktów na całym świecie. Globalna sieć 45 resellerów jest w stanie zaproponować rozwiązania programowe efektywnie wspierające obróbkę dla każdej branży.

VISI to oferowany przez Vero Software, doceniony w świecie system CAD/CAM dla przemysłu zajmującego się produkcją form wtryskowych i wytłaczaniem. Aplikacja obejmuje unikalne połączenie modelowania krawędziowego, powierzchniowego i bryłowego. Pozwala na kompleksową obróbkę 2D, 3D i w 5 osiach z dedykowanymi procedurami HSM. Najnowsza wersja VISI 2016 R1 przynosi szereg udoskonaleń, które jeszcze bardzie optymalizują procesy wytwarzania form i tłoczników.

 

Korzystaj z rozwiązań sprawdzonych w świecie - Zapytaj o VISI

Poprzedni | Następny