W dniu 29 lipca 2013 podczas spotkania z partnerami Vero Software, zaprezentowano nowy interfejs łączący dwie wiodące marki oprogramowania VISI i WorkPLAN. Moduł ten pozwala na eksport plików z VISI Mould do WorkPLAN. Ograniczono w ten sposób ryzyko błędów przy przenoszeniu danych wejściowych, co gwarantuje niezawodność i dokładność w trakcie przekazywania informacji pomiędzy nimi za pomocą kilku kliknięć.

Dzięki bezpośredniemu importowi z VISI Mould  do oprogramowania  WorkPLAN mamy możliwość szybkiego oszacowania kosztów i  możemy przedstawić konkurencyjne oferty. WorkPLAN konfiguruje importowany model z VISI Mould, automatycznie importując zestawienie materiałów.

Interfejs pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i daje możliwość szybkiego przygotowania oferty dostosowanej do zapytania klientów uwzględniając stany magazynowe w zakresie materiałów i elementów standardowych. Projekty i ich koszty mogą być w pełni kontrolowane dzięki importowi kompletnej bazy materiałowej i magazynowej w postaci struktury drzewa. WorkPLAN jest programem tworzonym od lat przez firmę Sescoi (właściciel WorkNC oraz WorkPLAN). Sescoi Solutions został włączony do grupy Vero Software w tym roku.  

Dyrektor WorkPLAN Pani Volette Teofilovic mówi:  Nowy interfejs pokazuje długoterminową strategię Vero związaną z inwestycją w rozwój WorkPLAN. Stałe zadowolenie  klientów pozostaje naszym głównym priorytetem, dlatego będziemy kontynuować dostarczanie rozwiązań dostosowanych do wymogów rynku, które poprawiają efektywność  procesów biznesowych, zapewniając utrzymanie konkurencyjności.

Dane z dowolnej aplikacji CAD mogą być importowane do WorkPLAN. Moduły są specjalnie przystosowane do konkretnej  produkcji dla wielu branż, w tym lotnictwa, narzędziowni wykonujących formy wtryskowe, firm konstrukcyjnych , rapid prototyping, konstrukcji metalowych i specjalistycznych maszyn. Jego wysoka elastyczność pozwala użytkownikom realizować tylko te moduły, które są niezbędne dla ich określonej działalności. VISI Mould jest w stanie eksportować wymagane dane w formacie CSV.

VISI Mould jest najnowsza generacją bezpośredniego modelowania 3D umożliwiającą  szybką definicję geometrii i odczyt, bez konieczności brania pod uwagę ograniczeń i założeń projektowych – dodała Teofilovic.

Poprzedni | Następny