Jak taniej programować wycinarki drutowe?

Promocja VISI PEPS Wire

Chcesz sprawnie obrabiać kontury, wąskie kieszenie, czy powierzchnie o zmiennym pochyleniu?

Dzięki zaawansowanym strategiom obróbki 2- i 4-osiowej, VISI PEPS Wire sprawnie programuje elektrodrążarki wszystkich wiodących producentów. Pozwala tym samym wytwarzać elementy o kształtach trudnych do osiągnięcia tradycyjnymi metodami.

Tracisz czas i pieniądze, aby osiągnąć pożądaną jakość wykończenia powierzchni?

Elektrodrążarki programowane z VISI PEPS Wire dają wysoką precyzję wykonania oraz dużą gładkość powierzchni, nawet przy bardzo skomplikowanych kształtach. To sprawia, że zazwyczaj nie jest wymagana żadna dodatkowa obróbka. Dla producentów form i tłoczników ma to szczególnie istotne znaczenie.

Nie posiadasz doświadczenia w programowaniu maszyn CNC?

VISI PEPS Wire automatycznie rozpozna cechy modelu, po czym dobierze najbardziej odpowiednie dla danego zadania strategie obróbcze. Objaśnienia dostępne w systemie dodatkowo pokazują, w jaki sposób dany parametr wpłynie na wygenerowaną ścieżkę narzędzia.

Chcesz się skupić na wytwarzaniu, a nie na programowaniu?

Intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika VISI PEPS Wire sprawia, że podstawowe funkcje masz zawsze pod ręką. Każdemu parametrowi towarzyszy bitmapa, która pokazuje, jak jego zmiana wpłynie na ścieżkę narzędzia.

Obawiasz się kosztownych pomyłek?

Jeszcze przed rozpoczęciem obróbki, VISI PEPS Wire przeprowadzi pełną weryfikację ścieżki narzędzia i symulację procesu wytwarzania. Miejsca potencjalnych kolizji zostaną wykryte i oznaczone. Porównanie wirtualnie obrobionego elementu z modelem CAD zobrazuje wszelkie różnice pomiędzy nimi. Wykaże jakiekolwiek naddatki bądź ubytki materiału.

Cenisz sobie swobodę w projektowaniu?

VISI to system wyjątkowo elastyczny. Pozwala pracować zarówno na modelach krawędziowych, bryłowych, powierzchniowych i siatce, jak i kombinacji wszystkich czterech. Daje pewność bezproblemowego generowania kodu NC dla modeli dowolnego typu.

Chcesz sprawnie wprowadzać zmiany w projekcie?

Wprowadzanie modyfikacji w projekcie jest bardzo łatwe. Wszelkie cechy można edytować w środowisku graficznym, przy pomocy myszy komputerowej.

Szukasz rozwiązań do produkcji masowej?

VISI PEPS Wire umożliwia użytkownikowi zdefiniowanie wielu startowych otworów. Definiuje różne metody obróbki bezobsługowej, jak Uczestniczenie przy obróbce w dzień czy Cięcie bez nadzoru nocą. Umożliwia pracę z dużą wydajnością i zachowanie integralności elementów nawet przy dużym stopniu ich skomplikowania.

Tracisz przez skrawnie wiele cennego materiału?

Wydajne strategie obróbki VISI PEPS Wire w zestawieniu z oszczędną technologią wycinania drutowego powodują, że odpad materiału jest niewielki.

VISI to uznany w świecie system CAD/CAM/CAE, dedykowany do wytwarzania form wtryskowych i tłoczników. Programowane z VISI PEPS Wire wycinarki drutowe z łatwością radzą sobie z elementami o dużym stopniu skomplikowania, jak również z tymi o dużych gabarytach. System umożliwia ponadto wydajną produkcję tłoczników, matryc, form, a także elementów konstrukcyjnych dla branży motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej i wielu innych.

Skorzystaj z Promocji. Do końca czerwca 2016 VISI PEPS Wire w specjalnej cenie!

Szczegóły Promocji

Poprzedni | Następny