Wiodący dostawca rozwiązań CAD CAM firma ModuleWorks świętuje 10 lat partnerstwa z VERO Software związanych z dostarczaniem technologii obróbki 5-osiowej dla oprogramowania VISI.

VISI jest pierwszym z partnerów ModuleWorks od 2003 roku, kiedy to firma powstała. Dyrektor generalny, Richard Youhill: Byliśmy w stanie uzupełnić nasze istniejące strategie obróbki 5 osiowej wraz z rozwojem ModuleWorks. Widzieliśmy korzyści z długoterminowej współpracy z ModuleWorks i dlatego byliśmy w stanie przeznaczyć dodatkowe środki na inne strategie CAM, jak na przykład hybrydowy algorytm obróbki.

Oprogramowanie ModuleWorks zapewnia, kompletny zestaw strategii ścieżki narzędzia dla obróbki 5 osiowej, włączając w to: obróbkę zgrubną, konturów i konwersje ścieżki z 3 do 5 osi, zapewniając tym samym elastyczny zestaw narzędzi w obróbce 5 osiowej dla wszystkich operatorów maszyn.

Rynek bardzo szybko się rozwija, i aby utrzymać się na czele w bardzo konkurencyjnej branży, rozwinęliśmy technologię obróbki 5 osiowej” powiedział Richard Youhill.

Obserwując sukces rozwoju obróbki 5 osiowej, VISI również włączyło ModuleWorks z narzędziami do symulacji maszyny, które zapewniają to, że programy CNC są bezpieczne, bezkolizyjne i działają za pierwszym razem.

Założyciel ModuleWorks i zarazem Dyrektor zarządzający Yavuz Murtezaoglu mówi: Jesteśmy zadowoleni, że współpraca z VISI przy tworzeniu 5 osiowych programów CNC dla obróbki dowolnego metalu odbywa się w tym samym czasie. Nasze partnerstwo podkreśla korzyści płynące z przejęcia elementów oprogramowania i dostarczania dla klientów sprawdzonych technologii w krótkim czasie.

VISI uznawany jest za  wiodącego na świecie dostawcę oprogramowania CAD/CAM dla przemysłu zajmującego się konstrukcją form wtryskowych i wytłaczaniem, a ModuleWorks jest głównym dostawcą technologii do generowania ścieżki narzędzia i symulacji dla obróbki 3 i 5 osiowej.

Poprzedni | Następny