Konsultacje Technologiczne VISI - OPEN TECHNOLOGY DAYS

 

Z przykrością informujemy, że ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa w Europie, zmuszeni jesteśmy odwołać nasz udział w targach STOMTOOL / Kielce 31 Marca - 02 Kwietnia 2020.

Decyzja ta podyktowana jest ostrożnością oraz poczuciem odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, klientów oraz wszystkich osób zainteresowanych oprogramowaniem i produktami.

Mając na uwadze duże zainteresowanie rozwiązaniami oferowanymi przez naszą firmę, pragniemy zapewnić Państwu bezproblemowy oraz bezpieczny dostęp do naszych specjalistów.

Informujemy, że w dniach 31 marca, 1 kwietnia oraz 2 kwietnia 2020r. w naszych biurach organizowane będą:

OPEN TECHNOLOGY DAYS.

Wszystkich zainteresowanych optymalizacją procesów produkcyjnych, kierunkami rozwoju branży przemysłowej, nowościami w oprogramowaniu zapraszamy na konsultacje technologiczne z naszymi specjalistami.

Zapraszamy również na spotkania z regionalnymi inżynierami sprzedaży, gotowymi do przygotowania dla Państwa spersonalizowanej oferty. Możliwe będzie skorzystanie z „Promocyjnej oferty targowej STOM TOOL 2020”. Aby umówić się na spotkanie z wybranym specjalistą prosimy o rezerwację dogodnego terminu:

TERMINY KONSULTACJI:

  • 31.03 - Rzeszów - spotkanie w biurze firmy;
  • 01.04 - Wrocław - spotkanie w biurze firmy;
  • 02.04 - Poznań - spotkanie w biurze firmy.

Zarejestruj swój udział 

 

Poprzedni | Następny