Stom_Tool 2019

 

STOM-TOOL

26 - 28 marca 2019

Stoisko VISI nr B-80

W dniach 26-28 marca 2019 roku w Targach Kielce odbędą się prezentacje najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych znanych jako Przemysłowa Wiosna. Wydarzenie łączy w sobie m.in. Dni Druku 3D, targi Stom-Blech oraz Stom-Tool, podczas których VERASHAPE zaprezentuje najnowsze rozwiązania VISI wraz z ramieniem pomiarowym Hexagonu.

Targi Stoom-Tool od lat gromadzą coraz większą rzeszę uczestników z całego świata. Są to zarówno eksperci jak i pasjonaci obróbki maszynami CNC. Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła pod jednym dachem niemal 12 tysięcy zwiedzających. W tym roku swoje produkty zaprezentuje około 70 producentów z całej Polski. Obecni będą również dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Większość maszyn prezentowanych podczas targów można obejrzeć w trakcie ich pracy.

Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce jest aktualnie topowym wydarzeniem dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych nie tylko w Polsce, ale również w Środkowo – Wschodniej części Europy. Spotkanie stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z przedstawicielami z branży zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Zapraszamy na stoisko VISI (kliknij, aby powiększyć)

Plastpol 2016 - mapa

Poprzedni | Następny