Innoform 2019

 

INNOFORM

12 - 14 marca 2019

Stoisko VISI nr 66

W dniach 12-14 marca 2019 w Bydgoszczy odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM organizowanych przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. Wydarzenie to gromadzi specjalistów obróbki narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych, właścicieli, kadry zarządzające i techniczne największych zakładów produkcyjnych w Polsce i nie tylko.

Targi INNOFORM to nie tylko arena prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych w międzynarodowym gronie. Dodatkową wartością jest możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych branży: konferencjach, szkoleniach i prezentacjach na stoiskach, pozwalających zdobyć przewagę konkurencyjną. Wydarzenie dopełnia uznana już wśród klientów Giełda Kooperacyjna, będąca przestrzenią biznesowych rozmów i finalizacji transakcji, która od pierwszej edycji połączyła dwustu przedsiębiorców.

Wydarzenie pod jednym dachem gromadzi przedstawicieli wielu gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego. Podczas poprzedniej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało 263 renomowanych producentów i dystrybutorów zarówno z kraju jak i zagranicy. Targi INNOFORM® odwiedziło niemal 3000 branżowych gości.

Targom INNOFORM towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, seminariów, szkoleń oraz pokazów firm. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej – Strefie Wiedzy – zwiedzający będą mogli zapoznać się praktycznymi pokazami najnowszych branżowych osiągnięć.

Zapraszamy na stoisko VISI (kliknij, aby powiększyć)

Plastpol 2016 - mapa

Poprzedni | Następny