W hiszpańskim Sitges w dniach 7-12 kwietnia odbyła się światowa konferencja dystrybutorów i partnerów w zakresie oprogramowania firmy HEXAGON. Statuetkę „ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA” otrzymała firma VERASHAPE. 150 uczestników z całego świata miało okazję wymienić się doświadczeniami w malowniczej części Katalonii.

„Oprogramowanie CAM takie jak: EDGECAM, RADAN, VISI czy WORKNC już od 20 lat pomaga naszym klientom optymalizować procesy produkcyjne. Więc dla nas ten puchar jest nagrodą typu WIN-WIN, gdzie z jednej strony są zadowoleni klienci, a z drugiej producent oprogramowania usatysfakcjonowany jakością współpracy z firmą VERASHAPE” – mówi Tomasz Szymański, CEO VERASHAPE.

Konferencja była potężną dawką wiedzy dotyczącej planowanych nowych funkcjonalności, które pojawią się w 2020 roku oraz przykładami ciekawych wdrożeń. Wszyscy uczestnicy podkreślają, że kierunek rozwoju oprogramowania i nowe funkcjonalności pozwolą na lepsze wykorzystanie możliwości obrabiarek, a co za tym idzie wzrost ich wydajności i powtarzalności wyprodukowanych elementów.

Poprzedni | Następny