Plastpol 2016

 

PLASTPOL

22-25 maja 2018
Targi Kielce

Stoisko VISI nr D-72

W dniach 22-25 maja 2018 r. odbędzie się XXII edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL największej branżowej wystawy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznej edycji na stoisku D-72 zaprezentowana zostanie najnowsza wersja oprogramowania VISI 2018 R2.

PLASTPOL w Kielcach to dziś najważniejsze i największe dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych targi w Polsce, wydarzenie niezwykle cenione w Europie. Jego zakres branżowy obejmuje nie tylko technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, ale także segment opakowań, wzornictwo, tworzywa sztuczne i recykling oraz przetwórstwo gumy.

Targi PLASTPOL to okazja do zaprezentowania produktów z tworzyw sztucznych oraz rozwiązań wspomagających ich wytwarzanie. To również szansa poznania procesów technologicznych, takich jak: mielenie tworzyw, dobieranie kolorów koncentratów barw, galwanizowanie, malowanie i metalizowanie tworzyw, cięcie strumieniem wody, precyzyjne wykrawania folii i płyt oraz produkcja gotowych elementów przez wtryskarki i wytłaczarki.

Wszechobecna automatyzacja i cyfryzacja produkcji przemysłowej od komponentu po gotowy produkt to trend, jaki dominuje podczas targów PLASTPOL od lat. To właśnie w Kielcach wiele firm decyduje się prezentować nowości z tego zakresu.Uczestnicy targów, jak co roku, będą mogli wziąć udział w konferencjach tematycznych oraz spotkaniach ze specjalistami i praktykami branży. W programie targowym pojawia się wiele propozycji o charakterze naukowych i technicznym np. seminarium techniczne Plastech Info oraz konkurs wiedzy o rynku tworzyw sztucznych – Omniplast.

Zapraszamy na stoisko VISI (kliknij, aby powiększyć)

Plastpol 2016 - mapa

Poprzedni | Następny