VISI i HASCO pokaz automatyzacji przy projektowaniu form na targach Inersilesia i Toolex.

HASCO jeden z wiodących dostawców elementów znormalizowanych do form wtryskowych będzie pokazywał na swoim stoisku podczas targów Interplast oprogramowanie VISI firmy Vero Software.

Oprogramowanie VISI wykorzystując biblioteki części znormalizowanych HASCO automatyzuje proces projektowania formy wtryskowej i całej jej produkcji.

HASCO zdaje sobie sprawę ze efektywne projektowanie i możliwości szybkiej budowy formy wtryskowej oraz współpraca z VERO w przyszłości przyniesie jeszcze większe korzyści.

Pokaz koncentruje się na przedstawieniu formy z podwójnym wypychaniem z użyciem rdzeni do formowania podcięć, dzięki czemu będzie można zobaczyć  korzyści jakie daje użycie kombinacji  narzędzi projektowych VISI 3D oraz standardowych  i specyjalnych produktów HASCO.  Jako wiodący dostawca standardowych płyt i zestawów do form wtryskowych (płyty, słupy prowadzące, wypychacze, systemy gorącokanałowe, rdzenie), HASCO upraszcza i standaryzuje wykonanie formy wtryskowej maksymalizując wydajności projektowania, jakość i innowacyjność.

VISI zawiera szeroki wybór elementów HASCO, wraz z podglądem rysunków 2D, informacją o liście materiałowej (BOM), i funkcjami CAM pozwalającymi na automatyczną obróbkę płyt. Aplikacja DAKO od HASCO może być wykorzystana do tworzenia natywnych plików w formacie WKF dla VISI, które mogą być automatycznie ładowane do projektowanej formy wtryskowej.

Wypowiadając się na temat współpracy Dyrektor zarządzający HASCO, Neil Moseley  powiedział: „HASCO zdaje sobie sprawę ze efektywne projektowanie i możliwości szybkiej budowy formy wtryskowej, oraz współpraca z VERO w przyszłości przyniesie jeszcze większe korzyści."

Wspólny pokaz można zobaczyć na stoisku A 12 w Hali 4 w NEC Birmingham od 30 września do 2 października. Pełen pokaz oprogramowania VISI, w tym analizy, symulacji przepływu tworzywa, i narzędzi do projektowania 3D odbędzie się na stoisku VERO – stoisko A6 w Hali 4. oraz na targach Toolex w Sosnowcy na stoisku 315, w Hali A.

  • VISI – stoisko A6, Hala 4 Targi Interplast w Birmingham
  • HASCO- stoisko A12, Hala 4 Targi Interplast w Birmingham
  • Verashape – stoisko 351, Hala A  Targi Toolex w Sosnowcu

 

Poprzedni | Następny