Plastpol 2016

 

INNOFORM

24 - 26 kwietnia 2018

Stoisko VISI nr 96

W dniach 24 - 26 kwietnia 2018 w Bydgoszczy odbędą się 2 Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, organizowane przez Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. Wydarzenie to gromadzi specjalistów obróbki narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych, właścicieli, kadry zarządzające i techniczne największych zakładów produkcyjnych w Polsce i nie tylko.

Targi INNOFORM są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

Wydarzenie pod jednym dachem gromadzi przedstawicieli wielu gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, seminariów, szkoleń oraz pokazów firm. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej – Strefie Wiedzy – zwiedzający będą mogli zapoznać się praktycznymi pokazami najnowszych branżowych osiągnięć.

Zapraszamy na stoisko VISI (kliknij, aby powiększyć)

Plastpol 2016 - mapa

Poprzedni | Następny