Mach-Tool 2016 z VISI

Już 7 czerwca w Poznaniu rozpocznie się kolejna edycja ITM Polska – największych polskich targów przemysłowych. Blisko 50% wystawców to firmy zagraniczne. ITM Polska łączy przemysł, biznes i naukę na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:

Mach-Tool
7-10.06.2016

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Stoisko VISI nr 19 w pawilonie 8

Wydarzenie stanowi niepowtarzalną okazję do wymiany cennych doświadczeń oraz spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. Salon Mach-Tool obejmuje tematycznie obróbkę, maszyny i narzędzia, oprogramowanie CAD/CAM, drukarki 3D, miernictwo, urządzenia montażowe, a także manipulatory i roboty przemysłowe. Mach-Tool to potencjał całej branży, zgromadzony w jednym miejscu. 

Spotkaj się z VISI!

Nasi eksperci w dziedzinie produkcji form i tłoczników odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące ich projektowania, analizy, testowania i wytwarzania. Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawimy korzyści, jakie daje najnowsza wersja oprogramowania VISI.

To dedykowane dla branży formowania tworzyw sztucznych, w pełni zintegrowane oprogramowanie CAD/CAM pozwala sprawnie zaprojektować nawet najbardziej skomplikowane narzędzia. VISI analizuje strukturę projektowanych elementów pod kątem możliwości obróbki. Pozwala to uniknąć błędów konstrukcyjnych i maksymalnie zoptymalizować procesy produkcyjne. Rozbudowany moduł do symulacji wtrysku tworzywa sztucznego umożliwia szybkie, tanie iteracyjne udoskonalanie projektu w oparciu o jego wirtualne, gruntowne testy.

Wszystko to sprawia, że VISI od lat odnosi sukcesy w dziedzinie wspomagania wytwarzania komponentów blaszanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych różnej wielkości.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Odwiedzenie stoiska VISI to również niepowtarzalna szansa na wygranie Koszulki Reprezentacji Polski z wlasnym nazwiskiem.

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół VISI

Poprzedni | Następny