Plastpol 2016

Jubileuszowa, 20-sta edycja największych targów branży tworzyw sztucznych i gumy w Polsce. Swój udział zapowiedziało ponad 800 firm z 31 krajów całego świata. Nowe maszyny w ruchu, efektywne oprogramowanie inżynierskie, innowacyjne technologie, interesujące komponenty do produkcji - tego z pewnością w Kielcach nie zabraknie.

 

Plastpol

17 - 20 maja 2016
Targi Kielce

Stoisko VISI nr 102 w pawilonie D

Cztery targowe dni w halach Targów Kielce to okazja do zaprezentowania różnorodnych produktów z tworzyw sztucznych oraz obejrzenia takich procesów technologicznych, jak: mielenie tworzyw, dobieranie kolorów koncentratów barw, galwanizowanie, malowanie i metalizowanie tworzyw, cięcie strumieniem wody, precyzyjne wykrawania folii i płyt oraz produkcja gotowych elementów przez wtryskarki i wytłaczarki.

Oprócz gotowych produktów, firmy pochwalą się liniami technologicznymi i procesami przetwórczymi produktów. Nie zabraknie tematycznych konferencji, spotkań ze specjalistami i praktykami branży.

Spotkaj się z VISI

Nasi eksperci chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie programowego wsparcia projektowania i produkcji form oraz tłoczników. Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące tematyki CAD/CAM/CAE. Przedstawimy kompleksowe rozwiązania VISI, zwiększające efektywność projektowania i wytwarzania w różnych gałęziach przemysłu.

VISI na Plastpol 2016
Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Plastpol 2016 - mapa

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół VISI

Poprzedni | Następny