Drzwi Otwarte FCPK Bytów

Drzwi Otwarte FCPK Bytów

czwartek, 17 marca 2016 - piątek, 18 marca 2016

FCPK Bytów

Drzwi Otwarte FCPK Bytów

czwartek, 17 marca 2016 - piątek, 18 marca 2016

FCPK Bytów

 

FCPK Bytów od blisko 25 lat osiąga sukcesy w branży narzędziowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma zatrudnia ponad 250 osób. Posiada zakłady w Kielcach i Bytowie.

fcpk z visi

Przedsiębiorstwo FCPK Bytów, jako jedno z ostatnich w Europie wciąż samodzielnie produkuje elementy do form i tłoczników.

Najbliższe DRZWI OTWARTE pozwolą zaprezentować odwiedzającym najnowsze rozwiązania technologiczne i możliwości, jakie one zapewniają. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z halą produkcyjną, ale również do spotkania z doświadczonymi specjalistami.

17-18 marca 2016
Bytów

VISI w FCPK Bytów

Przyjdź i weź udział w prezentacji VISI CAD/CAM. To intuicyjne oprogramowanie od lat pozwala firmom ukierunkowanym na innowacje, osiągać kolejne sukcesy na polu projektowania i programowania obróbki form i tłoczników.

VISI Mould

Parametryczne projektowanie form wtryskowych

Analizuj geometrię modelu i uwzględniaj skurcz dla formowanego materiału. Generuj optymalną linię podziału. Projektuj powierzchnię podziału i wyodrębniaj modele wkładek formujących. Buduj złożenia form wraz z płytami i elementami znormalizowanymi (słupami prowadzącymi, tulejami prowadzącymi, tulejami centrującymi, pierścieniami centrującymi, wypychaczami prostymi, wypychaczami skośnymi czy suwakami) wiodących dostawców. Projektuj układy chłodzenia i wtryskowy. Sprawdzaj przecinanie i odległości brył i otworów. Analizuj kinematykę zaprojektowanej formy.

VISI Mould na FCPK

VISI Progress

Parametryczne projektowanie tłoczników

Analizuj geometrię modelu z uwzględnieniem odsprężynowania. Rozwijaj zgięcia liniowe, nieliniowe i przetłoczenia. Generuj dokładny wykrój półfabrykatu dla modeli o złożonych kształtach. Przeprowadzaj analizę projektów taśm z pod kątem czynników ekonomicznych i technologicznych. Projektuj tłoczniki pojedyncze, wielotaktowe i transferowe. Wykorzystaj wbudowane szablony płyt i biblioteki elementów znormalizowanych (słupy prowadzące, tuleje prowadzące, stemple wykrawające, stemple pilotujące, suwaki czy sprężyny). Sprawdzaj przecinanie i odległości brył i otworów. Analizuj kinematykę zaprojektowanego tłocznika.

VISI Progress na FCPK

Zgłoś swój udział!

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem w Bytowie FCPK prosi o wysłanie wiadomości na adres: m.matuszewski@fcpk.pl z podaniem:

  • nazwy firmy,
  • nazwisk pracowników,
  • daty przyjazdu.

Osoby, które zgłoszą chęć udziału zostaną z odpowiednim wyprzedzeniem poinformowane o szczegółach. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!Calendar Icon