VISI na targach Machtool 2014!

VISI na targach Machtool 2014!

wtorek, 3 czerwca 2014 - piątek, 6 czerwca 2014

Poznań

VISI na targach Machtool 2014!

wtorek, 3 czerwca 2014 - piątek, 6 czerwca 2014

Poznań

 

Już 3 czerwca w Poznaniu rozpoczną się targi ITM Polska, które potrwają do 6 czerwca. Tegoroczna edycja to ponad 1000 uczestników z 30 krajów. Bogata ekspozycja wystawców i nowości zajmie teren 9 pawilonów. Zaprezentowanych zostanie 1 400 maszyn i urządzeń w ruchu. To rekordowa edycja targów ITM Polska! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:


MACHTOOL
3 - 6 czerwiec 2014

Poznań

Stoisko VISI nr 6 w pawilonie 8

Nasi eksperci posiadający rozległą wiedzę na temat rozwiązania VISI chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące tematyki CAD/CAM/CAE/ERP. W tym czasie będziemy mogli przedstawić swoją bogatą ofertę produktów oraz kompleksowe rozwiązania projektowania i wytwarzania w różnych gałęziach przemysłu. 

W pawilonach zobaczą Państwo najnowsze modele robotów przemysłowych, pras krawędziowych, wycinarek plazmowych, laserowych i wodnych, centrów obróbczych, tokarskich, elektroerozyjnych, optycznych systemów pomiarowych, głowic spawalniczych, nitownic pneumatycznych i stacjonarnych, wciągników łańcuchowych, gratowartek, czy ukosowarek. Nie zabraknie również najnowszych programów do zarządzania produkcją i gospodarką narzędziową, czy nowych systemów do manualnego programowania obrabiarek CNC.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie.

Serdecznie zapraszamy
Zespół VISI

visi@visicadcam.pl
Infolinia: 801 011 637

 


Calendar Icon

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Konsultacje
Newsletter
Zgłoś problem techniczny
 


Warto zobaczyć

Zamów Newsletter

 

 

_usuk