praca z VISI symulacja z VISI zarząd firmy komponenty metalowe

VISI usprawnia produkcję tłoczników w Atlantic Tool & Die

Atlantic Tool & Die (ATD) to wiodący producent tłoczników na rynku amerykańskim. Główna działalność firmy to konstrukcja tłoczników i narzędzi. W ofercie firmy ATD znajduje się również tłoczenie, spawanie, montaż oraz wytwarzanie elementów rurowych. Firma jest bezpośrednim dostawcą dla producentów oryginalnego wyposażenia ( ang. OEM) jak i części zamiennych w branży motoryzacyjnej.

Projektanci firmy Atlantic Tool & Die (ATD) w codziennej pracy korzystają z zaawansowanych funkcji analizy detali i taśmy oraz zarządzania złożeniami. System VISI zastąpił poprzednie oprogramowanie, które nie spełniało oczekiwań w kwestii projektowania.

Jako firma produkcyjna zwracamy szczególną uwagę na proces projektowania i wytwarzania naszych narzędzi. Nasi klienci to głównie firmy z branży motoryzacyjnej jednak ich potrzeby są bardzo zróżnicowane – mówi Jason Andras, design manager w ATD.

VISI stanowi elastyczną strukturę, w której projektanci mogą manipulować modelami bryłowymi, powierzchniowymi, krawędziowymi, lub kombinacjami wszystkich trzech. Technologia modelowania powierzchniowego VISI oferuje bogaty zestaw narzędzi i metod zaprojektowanych po to, aby wspomagać swobodne tworzenie dowolnych geometrii 3D.

Oprogramowanie, którego używamy musi być kompleksowe a zarazem proste w obsłudze. Widzimy jak szybko nasi pracownicy uczą się pracować w tym systemie, który w stosunku do poprzednio używanego oprogramowania jest zdecydowanie prostszym narzędziem – dodaje Andras.

 

Poprzedni | Następny