praca z VISI symulacja z VISI zarząd firmypraca z VISI

VISI w Projektach Badawczych Onni-Stamp

Onni-Stamp to włoski producent form do tworzyw sztucznych charakteryzujący się intensywną działalnością badawczo-rozwojową, która zdecydowanie wyróżnia go spośród innych producentów form. Firma wykorzystuje portfolio aplikacji VISI, aby zapewnić sobie przewagę nad konkurencją w kwestii badań i rozwoju produktu.

Oprogramowanie VISI odgrywa istotną rolę na każdym etapie naszej pracy. Pracujemy z naszymi klientami nad rozwojem produktów w ramach projektów badawczych – mówi Alessio Goria, właściciel Onni-Stamp.

Dział techniczny firmy Onni-Stamp dysponuje sześcioma stacjami VISI z modułami VISI Modeling, VISI Flow, VISI i VISI Mold.

Po zakończeniu projektowania produktu, firma Onni-Stamp używa VISI, aby znaleźć najbardziej odpowiednie techniczne lub ekonomiczne rozwiązania produkcyjne w zależności od wymagań jakościowych, wielkości partii produkcyjnych i inwestycji ekonomicznych.

Tworzymy formy z wykorzystaniem kanałów o kształcie gwarantującym większą oszczędność kosztów i efektywność energetyczną podczas formowania oraz optymalizację modeli i parametrów używanych do symulacji procesu dzięki użyciu czujników ciśnienia i temperatury wewnątrz formy – dodaje Alessio Goria.

Poprzedni | Następny