praca z VISI symulacja z VISI zarząd firmypraca z VISI

Oprogramowanie VISI wykorzystywane w produkcji przyrządów postępowych

DeCore Tool & Mfg. to rodzinna firma, działająca na rynku amerykańskim od ponad 20 lat jako wiodący producent przyrządów postępowych dla wielu sektorów przemysłu. W wykonywaniu codziennych zadań inżynierskich pracowników firmy wspiera szerokie portfolio oprogramowania VISI.

Głównym profilem działalności firmy DeCore Tool & Mfg. jest produkcja matryc do części stosowanych w branży motoryzacyjnej, jednak producent realizuje również jednorazowe zlecenia dla wielu innych sektorów.

Właściciel i główny inżynier projektowy firmy, Bobby DeCore pracę w systemie VISI rozpoczyna od importowania modelu detalu końcowego, który ma być wykonany za pomocą tłocznika. Zastosowanie oprogramowania VISI umożliwia rozwinięcie detalu i stworzenie działającego modelu taśmy, która z kolei posłuży do stworzenia ostatecznego produktu.

Import plików do oprogramowania VISI przebiega bezproblemowo. Nic się nie deformuje, nie duplikują się powierzchnie, nie następuje utrata integralności. Jeśli bryła jest niekompletna lub brakuje jakichkolwiek informacji VISI natychmiast to wykrywa i koryguje dzięki narzędziom do naprawy uszkodzonej geometrii - mówi Bobby DeCore, właściciel DeCore Tool & Mfg.

VISI jest wyposażone w szeroką gamę translatorów, dzięki temu konstruktorzy i programiści mogą pracować z danymi z praktycznie dowolnego źródła CAD - co ułatwia precyzyjne zarządzanie danymi pochodzącymi od wielu klientów. VISI odrzuca uszkodzoną geometrię podczas procesu importowania danych CAD, co oznacza, że firma DeCore może rozpocząć pracę z możliwie najlepszymi danymi geometrycznymi.

Żadne inne oprogramowanie nie zapewnia takiej swobody jak VISI, które pozwala manipulować wszystkimi rodzajami brył umożliwiając modyfikację importowanej geometrii – podsumowuje DeCore.

Poprzedni | Następny