Projektowanie form wtryskowych i tłoczników jeszcze nigdy nie było tak proste... | Teraz rabat -25%
Tylko teraz licencja VISI dla nowych klientów za 3000€. 
Wypełnij formularz poniżej, a konsultant VISI skontaktuje się z Tobą celem przedstawienia szczegółowych informacji dotyczących zakupu oprogramowania Visi w promocyjnej cenie.  

 

Visi uważany jest za jednego z wiodących na świecie dostawce rozwiązań oprogramowania CAD/CAM dla przemysłu zajmującego się produkcją form wtryskowych i tłoczników.

Oferuje unikalne połączenie aplikacji, w pełni zintegrowane modelowanie krawędziowe, powierzchniowe i bryłowe, kompleksowa obróbka 2D, 3D i w 5 osiach z dedykowanymi procedurami HSM. Konkretne aplikacje dla wtrysku tworzyw, projektowania narzędzi łącznie z analiza przepływu materiału i stopniowego krok po kroku projektowania narzędzi postępowych zapewniają niezrównaną wydajnośc pracy.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


Formularz kontaktowy

spinner


Data Protection As well as using your email address to communicate with you relating to your enquiry, we may from time to time contact you by email or other means to provide you with related information which may be of interest to you.


Please indicate your permission for the storage of your details provided in connection with this form.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych przez Spółkę VERASHAPE Tomasz Szymański, z siedzibą w Rzeszowie, ul. Wyspiańskiego 27a, 35-111 Rzeszów, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

 

Szczegóły promocji

  • promocja nie łączy się z innymi ofertami 
  • promocja adresowana dla nowych klientów, którzy nie posiadają żadnej licencji oprogramowania VISI
  • szczegółowych informacji udziela konsultant Visi drogą telefoniczną lub elektroniczną
  • oferta ważna do 15.09.2014 lub wyczerpania zapasów

 

_usuk