Ulotki

VISI Modelowanie

VISI Modelowanie

VISI Modelowanie stanowi podstawę wszystkich produktów VISI. Pozwala na szybkie, solidne modelowanie bryłowe i powierzchniowe, oparte na standardowym jądrze Parasolida.

VISI Mould

VISI Mould

VISI Mould zapewnia komplet rozwiązań do projektowanie form wtryskowych, opartych na automatyzacji działań prowadzących użytkowanika przez proces produkcji.

VISI Flow

VISI Flow

Narzędzie dla symulacji wtrysku. Pozwala na sprawne projektowanie form wtryskowych przez dobór optymalnych parametrów technologicznych.

VISI Brochure

VISI Progress

VISI Progress to oprogramowanie dedykowane do projektowania matryc i narzędzi postępowych.

VISI Obróbka 2D

VISI Obróbka 2D

VISI Obróbka 2D zapewnia praktyczne, intuicyjne i proste rozwiązania do programowania maszyn CNC, zawierających 4 i 5-oś indeksowaną.

VISI Obróbka 3D

VISI Obróbka 3D

VISI Obróbka 3D tworzy inteligentne ścieżki dla najbardziej skompliko-wanych elementów 3D. Dedykowane technologie HSM i wbudowany algorytm wygładzania generują wysoce wydajny kod NC.

VISI Obróbka 5-osiowa

VISI Obróbka 5-osiowa

Obróbka wieloosiowa VISI zapewnia rozwiązania do tworzenia optymalnych ścieżek narzędzia, przy zastosowaniu zaawansowanej
kontroli kolizji.

VISI PEPS Wire

VISI PEPS Wire

Wiodący program CAM do obsługi wycinarek drutowych - PEPS Wire EDM. Dedykowany dla precyzyjnej obróbki matryc, stempli, wkładek i innych narzędzi do wytłaczania, wykrawania, gięcia itp.

VISI Blank

VISI Blank

Zintegrowane rozwiązanie do opracowania kształtów 2D ze złożonych modeli 3D. Jest to szczególnie przydatne w tworzeniu form do blach, matryc i przyrządów postępowych.

VISI Analiza

VISI Analiza

VISI Analiza dostarcza zestaw funkcji przeznaczonych do analizy i przygotowania danych modeli geometrycznych.

VISI Elektroda

VISI Elektroda

Zautomatyzowany moduł do tworzenia i zarządzania elektrodami oraz ich uchwytami, przeznaczonymi do produkcji form i tłoczników.

VISI Compass

VISI Compass

Wykonywanie 2 i 2,5 osiowych programów NC frezowania i wiercenia na podstawie modeli bryłowych staje się efektywniejsze poprzez wykorzystanie zautomatyzowanej technologii COMPASS.

VISI Analiza

VISI PDM

Nowoczesny system  VISI PDM (Product Data Management) skupia się na zarządzaniu danymi produkcji, czyniąc proces zarządzania bardziej efektywnym.